Home / NEWSY / Jim Lampley, analityk HBO o walce Mayweather vs. McGregor – video
Jim Lampley

Jim Lampley, analityk HBO o walce Mayweather vs. McGregor – video

Jim Lampley analityk HBO zapytany przez dziennikarzy Fight Hub co sądzi na temat walki Mayweather vs. McGregor odpowiedział:

„Ta walka to totalny missmatch. McGregor przychodzi z MMA i będzie walczył w ringu, na bokserskich zasadach. Po ogłoszeniu zestawienia pomyślałem, że nie daję mu szans później jednak sprawdziłem statystyki z jego dziesięciu pojedynków i wiesz co? On uderza z kontry, mało tego patrząc na ilość ciosów jakie zadaje jest zawodnikiem, który bije rzadko, a jego nastawienie jest jasne – wyczekuje na zadanie jednego mocnego ciosu. Dodatkowo spędził łącznie we wszystkich walkach w klatce bardzo mało czasu, teraz ma stanąć naprzeciw Floyda i bić się z nim przed 36 minut? To niedorzeczne, poza tym Mayweather nie popełni błędu i nie wda się w gierki Irlandczyka, nie będzie parł do przodu tylko będzie wyczekiwał. Zauważ że najwięcej problemów Floydowi sprawili typowi brawlerzy, którzy parli do przodu, atakowali często i szybko, a w dodatku potrafili sporo przyjąć na szczękę”

O Bartosz Sobczak

Bartosz Sobczak
«MMA journalist/editor/scout «Big fan of fantasy: books & tv series «Cycling and football supporter «Known more as werewolf ;)

Zobacz także

KSW 40 Fijałka Fields

Zapowiedź pojedynku Fields vs. Fijałka na KSW 40

Federacja KSW prezentuje zapowiedź polsko-irlandzkiego starcia na KSW 40, 22 października w Dublinie. W pojedynku …